URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adatfeldolgozo-referencia-szam-ref2320/96317 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Adatfeldolgozó

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A folyamatok adminisztrálása
  • A beruházási tevékenységekhez egyéb anyagok biztosítása, felügyelete
  • Adatlapok határidőn belüli feldolgozása

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Jó kommunikációs képesség, jó problémamegoldó készség

  • SAP ismerete

  • Windows, ill. Office ismerete

  • Középfokú végzettség

Munkaidő: 4 óra (részmunkaidő)

Bruttó órabér: 966 Ft/ óra

Kell ennél több? Ha nem, akkor jelentkezz! Küldd el fényképes önéletrajzodat nekünk ide: nagykanizsa@dologido.hu

Az üzenet tárgyába ne felejtsd el beleírni:Adatfeldolgozó - Nagykanizsa!

Várjuk a jelentkezésed!

Pozíció:

Adatfeldolgozó (Referencia szám: REF2320)

Munkavégzés helye: Zala megye / Nagykanizsa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka