URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adatrogzites-rugalmas-idobeosztasban/96622 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adrögzítés a TNT-nél olyan beosztásban, ahogy szabadidőd engedi. Végezheted heti 12, de akár 32 órában is

Cégbemutató

Logisztikai partnerünk a TNT részére keresünk diákokat, adatrögzítési és adminisztrációs munkakörre Ferihegy 1re, vasútállomástól pár perc sétára, kijutni vonattal Nyugatiból lehet kb.20 perc, amire több helyen fel lehet szálni (Zugló, Kőbánya-Kispest) a budapesti BKK bérlettel tudod használni.

Feladatok

  • Adatrögzítés
  • Scannelés
  • Fénymásolás
  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Pontosság, precizitás
  • Adatrögzítési gyakorlat

Munkaidő:  Hétfő és péntek között  heti minimum 2-3 alkalommal 8:00-11:00, 11:00-14:30, 14:30-18:00 vagy 18.00-21.30 között

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000-1100 Ft/óra, személyes fejlődés függvényében növekszik
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet elküldheted zsiros.agnes@minddiak.hu címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-33-19. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Kapcsolattartó:

Reményi Kálmán
remenyi.kalman@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adatrögzítés rugalmas időbeosztásban
Tervezett kezdés dátuma Azonnali kezdés

Pozíció:

Adatrögzítés rugalmas időbeosztásban

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat