URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adatrogzito-ugyintezo-titkarno/97874 Elrejtés

Töltés...
Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara

Adatrögzítő, ügyintéző, titkárnő

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara teljes munkaidőre, hosszú távra adatrögzítő, ügyintéző, titkárnő munkakörbe azonnali kezdéssel munkatársat keres.

Feladatok: adatrögzítés, iktatás, ügyintézés, ügyfelek tájékoztatása.

Elvárások:
- középfokú iskolai végzettség,
- jó kommunikációs készség,
- önálló és lelkiismeretes munkavégzés,
- magas fokú precizitás,
- csapatban való együttműködés.

Alkalmazás: Munka Törvénykönyve szerint.

Bérezés: megállapodás szerint.

Előny: microsoft office excel magasfokú használata, budapesti lakhely.

A fényképes önéletrajzokat a bérigény megjelölésével a hivatalvezeto@meszk.hu e-mail címre várjuk „álláshirdetés – adatrögzítő, ügyintéző, titkárnő” megjelöléssel.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka