URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztracios-asszisztens/96582 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Szeretnél egy nemzetközi vállalatnál dolgozni, ahol a vizsgaidőszakban is teljes ráéréssel tudnál menni dolgozni? Érdekel az elektronika világa és adminsiztratív munkát keresel magadnak? Akkor jelentkezz a lenti linkek egyikén!

Cégbemutató

Nemzetközi elektronikai termékek gyártásával, javításával foglalkozó patrnercégünk megbízásából adminisztratív munkakörbe keresünk munkavállalót.

Feladatok

  • A bejövő egységek bevételezése (kicsomagolása)
  • Rendszerben történő adatrögzités
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentumkezelés, lefűzés, iratrendezés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 1 hónap vállalása
  • Heti 40 óra vállalása

Munkaidő:  Hétfő-péntekig 8 órás munkarendben heti 5 nap.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 885,- Ft/óra
  • Nemzetközi környezet
  • Fiatalos csapat

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz egy gyors regisztrációt követően, vagy küldd el az önéletrajzod a marton.viktoria@minddiak.hu e-mail címre! Ne felejtsd el a tárgyba beleírni, hogy "Adminisztrációs asszisztens".

Kapcsolattartó:

Márton Viktória
marton.viktoria@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adminisztrációs asszisztens
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

Adminisztrációs asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat