URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztracios-gyakornok/96576 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

A gyakornok legfőbb felelőssége a „General Medicines” üzletágunk napi munkájának támogatása

Cégbemutató

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok

  • Az üzletágvezető, asszisztens és termékmenedzserek támogatása
  • Segítségnyújtás külföldi és belföldi kongresszusok szervezésében, adminisztrációjában
  • Meetingek szervezése belső és külső helyszíneken egyaránt
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel
  • Adatgyűjtés, adatelemzés, adatbázis kezelés
  • Adminisztratív támogatás: dokumentáció és feljegyzések készítése; szerződések és számlák kezelése; archiválás, beszerzési igények kezelése

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Erős Ms Office ismeret (főként Excel és és Word)
  • Kommunikatív személyiség

Munkaidő: heti 20-30 óra

Amit kínálunk

  • bruttó 1100FT/óra
  • Betekintést nyerhetsz egy piacvezető vállalat mindennapjaiba
  • Gyakori céges rendezvények, programok
  • Stabil, nyugodt munkakörnyezet, fiatalos csapat, versenyképes gyakornoki bérezés
  • Kiemelkedő rugalmasság. Az iskolai kötelezettségeidet komolyan vesszük

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adminisztrációs gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Pozíció:

Adminisztrációs gyakornok

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat