URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztracios-munkatars-palyakezdok-jelentkezeset-varjuk/96530 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Biztosítási szaktanácsadási, - kezelési, -ügyintézési, kárrendezési szolgáltatást nyújtó cég megbízásából adminisztrációs területre az ügyfélkiszolgálás minőségének javítása érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!)

Elvárások:
Ápolt, jó megjelenésű,
Telefonon kitűnően kommunikáló,
Kitartó és megbízható
Intelligens, pontos, precíz,
Önálló feladatvégzésre képes
Agilis, problémamegoldásban jártas
Konkrét ügyek határozott megnyugtató elintézésére, lebonyolításárára alkalmas
Érettségi
Számítástechnikai ismeretek alkalmazása ( world , excel )

A pozíció célja:
A cégünk kockázatkezelési értékesítőinek tárgyalási jegyzőkönyveinek feldolgozása , az elvégzendő feladatok kiadása iktatása, dokumentálása, elvégzésük ellenőrzése, beérkező információk kezelése.

Előnyt jelent:
MS-Office ismeret, önálló használata ( Word, Excel)

Feladatok:
Ügyfelek kéréseinek, igényeinek határidőre történő teljesítése
Beérkezett dokumnetumok, szerződések regisztrálása, szkennelése, adatbázisban történő rögzítése, dokumentálása, mentése, irattárolás
Beérkezett e-mailek, faxok kezelése, mentése, érintett folyamathoz történő beazonosítása, felelőshöz történő továbbítása, iktatása
Beérkező telefonhívások kezelése, információadás, telefonos kérések dokumentálása, feladatvégzőhöz kapcsolása
Folyamatok dokumentált indítása, feladatok kiosztása a felelősöknek
Folyamatok végrehajtásának ellenőrzése,
Statisztikák, elszámolások készítése

Amit kínálunk:
Stabil, megbízható, hosszú távú munkahely
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó munkahelyi környezet, barátságos légkör

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp332@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka