URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztracios-munkatars/94460 Elrejtés

Töltés...
Krill Kft.

Adminisztrációs munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Bejövő rendelések rögzítése, gyártás felé továbbítása, visszaigazolása, kezelése
  • Adminisztratív közreműködés tenderek, ajánlatok előkészítésénél.
  • Együttműködik a gazdasági osztállyal a kimenő és a bejövő számlákkal,előlegfizetésekkel kapcsolatos kérdésekben
  • Kollégákkal való egyeztetés a folyamatban lévő munkákról.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Gépírás
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, lojális munkavégzés, terhelhetőség
  • Aktív angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Navision ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Lendületes, együttműködő csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Színvonalas irodai munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1152, BUDAPEST

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XV. kerület
Hirdető:
Krill Kft.
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka