URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztracios-munkatars/99437 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Autóipari termékeket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat adminisztrációs munkatárs pozícióba!

Feladatok

  • Vámkezelések, az export és az import vállalati nyilvántartások vezetése és figyelemmel kísérése
  • Vámokmányok szakszerű kiállítása, alap vámkezelések helyesbítése
  • Import és export kamionok folyamatos nyomon követése, elősegítve a logisztikai folyamatok tervezését, optimalizálását
  • Kapcsolattartás a vámügyben eljáró különböző szervekkel, az illetékes vámszervekkel, illetve a külföldi  szállítmányazási osztályokkal

Amit kínálunk

  • Multinacionális háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Önállő, felelősségteljes munkavégzés

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos német nyelvtudás (kiváló szinten szóban és írásban is)
  • Önállóság, stressztűrő képesség
  • MS Office Ecxel magabiztos ismerete
  • Utazásra való hajlandóság (Németországba) 3 hónapra

Előnyök

  • Felsőfokú vámügyintézői képesítés
  • Kimagasló szintű német nyelvtudás
  • Költözésre való hajlandóság (Németországba)

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van!

További jelentkezési lehetőség miskolc@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret német szóban: felsőfok írásban: felsőfok
Szükséges végzettségek Érettségi
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)

Pozíció:

Adminisztrációs munkatárs

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka