URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztracios-ugyintezo-zugloi-munkahelyre/94448 Elrejtés

Töltés...
Human Labor Kft

ADMINISZTRÁCIÓS ÜGYINTÉZŐ (Zuglói munkahelyre)

Feladatok:

 Ellátja a vezető tisztségviselők szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív

teendőket, biztosítja a vezetői munka zavartalanságát, a napi munkaprogram betartását

 Adminisztratív és dokumentációs jellegű feladatokat lát el; a hatáskörébe tartozó

szakterület ügyviteli, ügyintézési folyamataiban vesz részt

 Számítógépes adatbeviteli feladatok végzése; írásbeli dokumentumok, iratok, levelek

előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása

 Beérkező és kimenő posta intézése

 Céges foglalások, rendelések, értekezletek, rendezvények szervezése, előkészítése

 Hivatalos látogatók fogadása

 Adatrögzítés, számlák iktatása az ügyviteli- és adminisztrációs rendszerben

 Bejövő és kimenő, valamint egyéb céges iratok archiválása

 Céges személygépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés (autómosóba, szervizbe való elvitel, vezetők reptérre és onnan való szállítása)

Elvárások:

 Minimum középfokú végzettség

 Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, World ismerete)

 Proaktív, dinamikus személyiség, kiváló szervezői készség

 Önálló munkavégzés képessége; precizitás, szakmai igényesség

 „B” kategóriás jogosítvány (aktív vezetési rutin budapesti viszonylatban)

 Azonnali munkakezdés

Foglalkoztatás jellege: határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő

Munkabér: bruttó bér: 190.000-210.000 Ft/hó

BKV bérlet térítése (10.500 Ft / hó)

Cafeteria próbaidő (3 hónap) letelte után: 30.000 Ft/hó

Jelentkezni önéletrajzzal pozíció megjelöléssel a szellemi@humanlabor.hu e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka