URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztrativ-asszisztens/96583 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Nemzetközi léitársasághoz keresünk diák munkatársat adminisztratív területre.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Visszatértendő jegyek és ahhoz tartozó szolgáltatások kalkulálása
  • Visszatérítések jogosságának elbírálása a megadott szabályok irányelvek alapján
  • Kapcsolattartás a kollégákkal, társosztályokkal házon belül
  • Kimutatások készítése

Elvárások

  • Nappali vagy passzív tagozatos jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Bruttó 950 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Izgalmas szektorban dolgozhatsz egy légitársaságnál
  • Azzonnali munkakezdés

Egy perc alatt regisztrálj, majd kattints a jelentkezésre a hirdetés oldalán.

Kapcsolattartó:

Horváth Henriett
horvath.henriett@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adminisztratív asszisztens
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Adminisztratív asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat