URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztrativ-munkatars-palyakezdo-referencia-szam/94947 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméti, műanyagipari, szerszámgyártási szektorban kiemelkedő szerepet játszó megbízónk részére keresünk

Adminisztratív asszisztens (pályakezdő/gyakornok)

munkatársat

Feladatok

  • Napi szintű, termeléssel kapcsolatos dokumentációk kezelése, operatív adminisztratív feladatok elvégzése
  • Ad hoc irodai feladatok ellátása (bejövő telefonhívások fogadása, kezelése, vendégek fogadása, postai ügyintézés (bejövő levelek átvétele, iktatása, kimenő levelek feladása, stb.)
  • Kimutatások készítése rendelkezésre álló adatok alapján

Elvárások:

  • PÁLYAKEZDŐ státusz feltétele a pozícióra való jelentkezésnek (már meglevő, regisztrált pályakezdő igazolás előny)
  • KÖZÉPFOKÚ OKJ végzettség megléte mindenképp szükséges a pályázáshoz (felsőfokú végzettség nem szükséges)
  • Megbízhatóság és önállóság
  • Aktivitás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelv középszintű ismereteelőny

Előny: műszaki affinitás, műanyagipari illetve gyártószektor működése iránti érdeklődés, kecskeméti lakhely

Amit partnerünk biztosít:

  • Sokrétű, változatos feladatkör, gyártási folyamatokhoz kapcsolódó, érdeklődés szerinti tudás megszerzésének lehetősége
  • Korrekt bérezés
  • Kiszámítható munkaidő (heti 5 nap- hétvégi munkavégzés nincs)
  • Kölcsönös szimpátia estén akár hosszú távú munkalehetőség a cégnél - a gyakornoki program lejárta után is
  • Hasznos, gyakorlatias ismeretek megszerzésének lehetősége egy termelő vállalatnál

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajzzal a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu email címen lehetséges.

Adminisztratív munkatárs (PÁLYAKEZDŐ) (Referencia szám: REF2189)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka