URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztrativ-pozicio/96577 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Légy tagja az AbbVie Kft. csapatának és láss bele számlázási folyamatokba, kiemelt órabérért.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal IX. kerületi partnerünk részére keresünk munkatársat!

Feladatok

  • Számlák rendszerezése
  • Számlák lefűzése
  • Excel táblák rendszerezése

Munakidő: hétfő és péntek között napi 4-6 órában

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony

Előnyök

  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1176 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas időbeosztás

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően, vagy az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen: +36 70 452 3338; viragos.regina@minddiak.hu

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Virágos Regina
viragos.regina@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adminisztratív pozíció
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

Adminisztratív pozíció

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat