URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztrativ-ugyintezo/101282 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Nemzetközi logisztikai szállítmányozási vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ADMINISZTRATÍV ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú végzettség, szállítmányozási szakirány, illetve szállítmányozásban szerzett tapasztalat előny
Többéves tapasztalat adminisztratív munkakörben, légi és/vagy tengeri szállítmányozási szakterületen előny
Középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban, második nyelv előny, pl. német
Pontosság, rugalmasság, felelősségtudat
Önálló, munkaorientált munkavégzés
Számítástechnikai beállítottság
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office Excel)
Jó kommunikációs képesség
Csapatszellem

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfelek tarifáinak, díjszabásának rögzítése az operatív elszámolási rendszer támogatásához
Beszállítók, alvállalkozók, légi társaságok és tengeri szállítmányozók, tarifáinak, díjszabásainak rögzítése az operatív elszámolási rendszer támogatásához
Kimenő számlák kiállítása, bejövő számlák rögzítése
Különféle szállítmányozással kapcsolatos adatrögzítés, illetve a már rögzített adatok ellenőrzése, időszakonkénti felülvizsgálata

Megbízóról:
Nemzetközi logisztikai szállítmányozási vállalat, 41 alkalmazottal. Hálózatukban több, mint 19.000 munkavállaló dolgozik, 443 irodában, 157 országban. A vállalkozáscsoport 1871 óta a szállítmányozási piac vezető szereplője a folyamatos megújulásnak és innovációnak köszönhetően, 2001 óta van jelen Magyarországon. Szolgáltatásaik széles palettán mozognak, mint a klasszikus speditőrtevékenység közúton, illetve vasúton, tengeri és légi szállítmányozás, raktározási tevékenység, számítástechnikai megoldások, újrahasznosítás, oktatás, biztosítás.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Érdekes és kihívásokkal teli feladatkör egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, ahol egy jól működő és összedolgozó csapat várja. Minősített betanítás és folyamatos továbbképzések a munkakör előírásainak, illetve elvárásainak megfelelően.

Munkavégzés helye:
Vecsés

Kérnénk, hogy Önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi elérhetőségre küldje meg, kizárólag e-mailen. Kérjük, jelentkezésében tüntesse fel a legkorábban lehetséges belépési dátumot, valamint az elvárt bért: pest299@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Vecsés
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka