URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztrator/98523 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Vöröskő Kft.

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

    Győri üzletünkbe

ADMINISZTRÁTOR

kollégát keresünk!

Feladataid:

  • SAP rendszer teljes körű használata,
  • bevételezés, árumozgás teljes körű adminisztrálása,
  • jelenléti ívek kezelése,
  • bejövő e-mailek kezelése,
  • kis részben vevőreklamációk kezelése,
  • engedélyek, hibanaplók írása, kezelése,
  • statisztikák, kimutatások készítése.

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználói számítógépes (Microsoft Office) ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • stressztűrő és teherbíró képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • nyitott, mosolygós személyiség.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • stabil cégháttér,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Győr

Fényképes önéletrajzodat az alábbi linken várjuk:

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka