URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztrator/98856 Elrejtés

Töltés...
Waterland Kft.

Ballonos ásványvíz és vízadagoló automaták forgalmazásával és kihelyezésével foglalkozó magyar cég

Adminisztrátor

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Naponta e-mailben és telefonon érkező rendelések rögzítése, megválaszolása
  • Beérkezett szállítólevelek rögzítése SAP vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítólevelek, szállítási feladatlapok, bizonylatok kinyomtatása és tartalmi ellenőrzése
  • Szállítási feladatok nyomon követése, a következő fuvar bizonylatainak előkészítése
  • Partnerek adatainak folyamatos frissítése
  • Vezető munkájának támogatása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Excel magas szintű ismerete
  • Terhelhetőség (folyamatos, jelentős)
  • Telefonos ügyfélszolgálat terén szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredményorientáltság és megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Gyors tanulási készség
  • Precizitás
  • Monotonitás tűrés
  • Hatékonyság
  • Multifunkcionális munkavégzés
  • Minimum 3-4 év releváns tapasztalat

Előny de nem feltétel:
• SAP Business program minimális ismerete
• Közeli lakhely
• Logisztikai jártasság

  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
• Jó munkahelyi légkör
• Tanulási lehetőség
• Fix bérezés

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, Ipari park

Munkaidő: hétfőtől-péntekig, 8:00-16:30-ig

Ha felkeltettük érdeklődését, fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát a anita.loczi@waterland.hu e-mail címre várjuk.

Szükséges tapasztalat:

  • min. 3-4 éves tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka