URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adminisztrator/99019 Elrejtés

Töltés...
Johnny Servis Kommunális Szolgáltató Kft.

Adminisztrátor

17 éve működő, pusztazámori telephellyel rendelkező cég keres hosszú távú munkavégzésre 1 fő irodai asszisztenst.

Főbb feladatok:

-         - általános irodai adminisztrációs feladatok

-         - telefonhívások kezelése

-         - adatrögzítés

-         - ügyfelekkel való kapcsolattartás

-         - sofőrökkel való kapcsolattartás

Elvárások:

-         - minimum érettségi

-         - jó kommunikációs készség

Előny:

-         - angol nyelvtudás

-         - felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

-         - pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

-         - 8 órás határozatlan idejű munkaviszony

-         - heti 40 óra

-         - versenyképes munkabér

-         - céges mobiltelefon

-         - családias környezet

Munkavégzés helye: Pusztazámor

A fényképes önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk:

takacs@johnnyservis.hu

0670/948-1158

Munkavégzés helye: Pest megye / Pusztazámor
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka