URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/adougyi-ugyintezo/99020 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Hanon Systems Hungary Kft.

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Adóügyi ügyintéző

Legfontosabb munkaköri feladatok

A feladatkört betöltő feladatai:
• Teljes körű környezetvédelmi termékdíj ügyintézés
• Az egyes magyar adónemekre vonatkozó havi/negyedéves bevallások / adatszolgáltatások / utalások elkészítése
• Külföldi ÁFA regisztrációkhoz adatszolgáltatás, ahhoz kapcsolódó ügyintézés
• Havi/negyedéves/éves zárási feladatok a koreai és magyar számvitel szerint

A feladatkör betöltésének feltételei:
• Szakmai képzettség: Termékdíj ügyintézői és/vagy Mérlegképes könyvelői végzettség
• Szakmai tapasztalat: 3 év adózási területen szerzett tapasztalat

Elvárt személyes készségek, kompetenciák:
• pontosság, precizitás
• probléma megoldó képesség
• önálló munkavégzés

• Angol nyelvtudás – előny

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.hu/

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling