URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/assistancia-munkatars/96588 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Érdekes irodai munkát szeretnél, ahol sokrétű tapasztalatra tehetsz szert, és közben a probléma megoldó képességedet is fejlesztenéd? Szeretnéd használni, frissen tartani a nyelvtudásod, legyen az angol vagy bármilyen más nyelv? Ne keress tovább, ez a tökéletes munka számodra!

Cégbemutató

Biztosítási asszisztenciával foglalkozó partnercégünk népes diákcsapatába keresünk újabb kollégákat. Gyere, és dolgozz központi munkahelyen, ideális körülmények között, órarendhez szuperül illeszthető beosztásban!

Feladatok

  • assistancia szolgáltatással kapcsolatos ügyintézés
  • ügyfelek bejelentéseinek rögzítése
  • adategyeztetés
  • kapcsolódó adminisztráció elvégzése (dokumentumok rögzítése, ellenőrzése, hiánypótlások kérése és nyomon követése)

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (B2)
  • Jó kommunikációs készség, logikus gondolkodás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Heti 2-3 alkalom vállalása

Munkaidő:

Hétfőtől vasárnapig 00.00 és 24.00 között napi 4-6-8 órában, saját beosztás szerint!

Előnyök

  • román/szlovén/horvát/szerb /német/francia/olasz nyelv ismerete
  • hasonló munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Igényes munkahely
  • Bérezés: bruttó 900-1100 forint
  • Fiatalos csapat, sok diák munkatárs
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • Teljesítménnyel/gyakorlattal emelkedő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni regisztráció után van lehetőséged, vagy küld el az önéletrajzod a marton.viktoria@minddiak.hu e-mail címre, és írd bele a tárgyba: "assistancia munkatárs"!

Kapcsolattartó:

Márton Viktória
marton.viktoria@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Assistancia munkatárs
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Pozíció:

Assistancia munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat