URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/asszisztens-kaposvar/101674 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Asszisztenst keresünk saját csapatunkba!

Feladatok:

  • Irodai eszközök készlet nyilvántartása.
  • Táblázatok készítése és google driveban való megosztása.
  • Több irodánkban levő számítógép, monitor, nyomtató, laptop, mobiltelefon és egyéb irodai eszközök sorszámmal ellátott dokumentálása.
  • Számlák és garancialevelek rögzítése és lefűzése.
  • Kapcsolattartás az informatikai munkatársakkal.
  • Új eszközök beszerzése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Közgazdasági területen vagy informatika szakon szerzett végzettség előny, de nem elvárás.
  • Google-drive felhasználói program használata.
  • ECDL - vizsga.
  • Excel haladó szint.
  • Erős vonzódás a technológia iránt.
  • Outlook levelező program használata.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt irodai környezet.
  • Stabil cég és hosszú távú munkavégzés.
  • Három hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Folyamatos, szakmai fejlődés.
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat.
  • Teljes munkaidő.
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés.
  • Versenyképes fizetés.
  • Céges rendezvényeken és képzéseken való részvételi lehetőség.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzod a hirdetésben szereplő e-mail címre!

Pozíció:

Asszisztens - Kaposvár

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka