URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/asszisztens/100809 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyarországon képviselt épületgépészeti termékek nagykereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASSZISZTENS

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Angol és/vagy olasz középfokú nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
Kiemelkedő problémamegoldó képesség
Magasfokú önállóság

Előnyt jelent:
Kulcs Soft program ismerete

Feladatok:
Ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
Nyilvántartások elkészítése
Beszerzések lebonyolítása és szállítás szervezés

Megbízóról:
1997 óta foglalkozik hűtés és klímatechnikai berendezések forgalmazásával pl. fan-coil, termoventilátor, folyadékhűtő, egyéb termékek

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér
Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
Hosszútávra szóló jövőkép

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp506@worklife.hu

Pozíció:

ASSZISZTENS

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka