URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/asszisztens/95801 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Palatinus Facility Management Kft.

Egy irodaház üzemeltetéssel foglalkozó cég keres hosszú távú munkalehetőséggel új munkatársat

ASSZISZTENSI

munkakör betöltésére

Főbb feladatok, munkák:

  • vevői számlák kiállítása, a szállítói számlák iktatása;
  • gazdasági kimutatások elkészítése, táblázatok szerkesztése;
  • az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása, személyi asszisztenciájának ellátása;
  • a vezetői döntéseket előkészítő anyagok összeállítása, szükséges tárgyalási anyagok, dokumentációk, táblázatok előkészítése;
  • megbeszélések előkészítése, valamint kapcsolattartás az ügyvezető partnereivel;
  • irodai általános adminisztratív és archiválási feladatok ellátása;
  • programszervezési feladatok: időpont egyeztetések, értekezletek, vevők és beszállítók fogadásának megszervezése;
  • telefonok, e-mailek fogadása, továbbítása, hivatalos levelek megfogalmazása, kimenő-bejövő posta kezelése;
  • kiemelt figyelem a határidők betartására és betartatására;
  • az irodával kapcsolatos dokumentációk rendszerezése és tárolása.

Elvárások:

  • magabiztos számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel);
  • önálló, precíz és tud rendszerben gondolkodni, átlátja a folyamatokat;
  • min. középfokú iskolai végzettség;
  • több feladat párhuzamos kezelésének képessége;
  • kiváló tervező, szervező és problémamegoldó készség.

Előnyök:

  • asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Személyiség:

  • terhelhetőség, rugalmasság, precizitás, pontosság;
  • jó kommunikációs készség, ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés;
  • teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével az alábbi címen jelentkezhetnek:

Dobos Renáta – dobos.r@dobosltd.hu

Pozíció:

ASSZISZTENS

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka