URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/asszisztens/98732 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Mérnöki-, ipari szolgáltatást végző cég megbízásából infrastruktúra projekt vezető mellé keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASSZISZTENS

Elvárások:
Autocad ismeret
E-közmű egyeztetés, nyomon követés, adatszolgáltatásból közműtérkép készítése
Infrastruktúra tervek kezelése ?alvállalkozói tervek bedolgozása
Megrendelőkkel, és alvállalkozókkal kapcsolat tartás
Árajánlat, szerződés, számlázás, tervek, munkanyilvántartás kezelése
Árakból kalkuláció készítése
Engedélyeztetésben való közreműködés
Angol nyelv ismerete
Jó kapcsolat teremtés
Szervezés
Önállóság
Rugalmasság

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Tervezési feladatokban közreműködés - tervezői jogosultság megszerzése
BIM modellezés bevezetése a cégünknél

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp408@worklife.hu

Pozíció:

ASSZISZTENS

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka