URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/back-office-munkatars/102924 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Back Office munkatárs

pozícióba keresünk új munkatársat, vezető energiaszolgáltató partnerünk számára.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Feladatok:

  • Üzleti folyamatok támogatása, kialakítása
  • Projektmenedzser támogatása
  • Riportok összeállítása
  • Dokumentációk összeállítása
  • Szakterületekkel való egyeztetés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, vagy műszaki szakirány)
  • 3 év releváns munkatapasztalat
  • Rendszerszemlélet, precizitás, fókuszáltság

Előny:

  • Napelemes rendszerek iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 477 870 Ft/hó+ 15% motivációs prémium
  • Éves cafetéria keret: bruttó 248.200 Ft
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezés: Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajza csatolásával.

Pozíció:

Back office munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Mérnök / Műszaki