URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/befektetes-osztonzesi-menedzser/102818 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Miskolc Holding Zrt.

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Befektetés ösztönzési menedzser

A leendő munkatárs feladatai:
• A befektetés-ösztönzési tevékenység végzése;
• A befektetés-élénkítési célú infrastruktúra fejlesztési programok generálása, koordinálása, menedzselése;
• Nemzetközi és hazai cégekkel, fontos iparági szereplőkkel aktív kapcsolatteremtés és azok folyamatos menedzsmentje;
• Befektetési projekt portfolió kialakítása;
• Befektetési ajánlatok készítése, városi prezentációk frissítése, aktualizálása, fordítása;
• Befektetői tárgyalások bonyolítása, szerződéskötés támogatása;
• Közreműködés egyéb szakmai háttéranyagok, valamint tárgyalások, szakmai programok előkészítésében, utóbbiak dokumentálásában;
• A tagvállalatok és az egyszemélyes társaságok lehetséges befektetéseinek kezdeményezése és támogatása;
• A tagvállalatok és az egyszemélyes társaságok számára esetleges befektetők keresése;
• Miskolc Város gazdaságfejlesztési és városfejlesztési feladatainak megvalósításában való részvétel

A pályázóval szemben támasztott elvárások:
• Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági szakirányú végzettség
• Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
• Irodai alkalmazások gyors és hatékony használata (kiemelten MS Excel, és Power Point)
• Kreatív gondolkodás az alternatív megoldások keresésére
• Kiemelten pontos, precíz munkavégzés a pályázati, ajánlati anyagok fontossága végett
• Munkáját a kezdeményezőkészség vezérli
• Dinamikus, szorgalmas személyiség
• Elkötelezett a csapatmunka iránt

Előnyök:
• 2 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Nemzetközi, presztízs értékű kapcsolatok
• Munkahely a belváros szívében, kellemes munkahelyi környezet
• Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:
3525 Miskolc, Széchenyi utca 107.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. április 10-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Bank / Biztosítás
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling