URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/behajtasi-ugyintezo-tehetseges-ratermett-palyakezdok/98900 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

16 éve sikeresen működő követeléskezelő cég megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

BEHAJTÁSI ÜGYINTÉZŐ (TEHETSÉGES, RÁTERMETT PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS FOGADJUK!)

Elvárások:
Aktív gépírástudás
Érthető, választékos beszéd
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Minimum középfokú végzettség
Vállalja a Pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági vizsga megszerzését, vagy azzal egyenértékű végzettséggel rendelkezik
Gyorsaság, szorgalom
Kiváló kommunikációs készség
Magabiztos, határozott, kiemelkedő helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség birtokában van.
Legyen motiválható, és nyitott az új dolgok elsajátítására!
Terhelhetőség, precizitás
Megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Feladatok:
Telefonos egyeztetés az adóssággal rendelkező ügyfelekkel
Fizetési megállapodások megkötése, rögzítése, nyomon követése

Munkaidő:
Napi 4, 6 vagy 8 órás munkavégzés

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Szakmai előrelépés a követeléskezelés területén
Hosszú távú munkalehetőség
Tiszta, igényes munkakörülmények
Családbarát munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XIX. Kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: bp416@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka