URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/beszerzesi-adminisztrator/99174 Elrejtés

Töltés...
Vöröskő Kft.

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI KÖZPONTUNKBA

BESZERZÉSI ADMINISZTRÁTOR

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Feladataid:

  • Beszerző által kért statisztikák, kimutatások, rendelések elkészítése
  • Árlisták aktualizálása
  • Áreltérések egyeztetése
  • Szállítói szerződések kezelése, készlet riportok készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárásaink:

  • Excel magas szintű ismerete
  • Önálló, logikus gondolkodás
  • Nagyfokú terhelhetőség, monotonitás tűrés
  • Gyors tanulási képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előny:

  • SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Kiskereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Műszaki termékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: VESZPRÉM

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi oldalon:

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika