URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/biztos-kezdet-gyerekhaz-szakmai-vezeto/96829 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

Az Ökumenikus Segélyszervezet hosszú távra keres Biztos Kezdet Gyerekház szakmai vezető pozícióba 1 fő teljes munkaidős munkatársat Olaszliszkán megvalósuló projektjének végrehajtásához.

Főbb feladatok:

  • a projekt keretében megvalósuló tevékenységek tervezésében aktív közreműködés, és az ahhoz kapcsolódó szervezési feladatok ellátása a helyszínen
  • a projekt szakmai stábjának vezetése, felügyelete
  • fejlesztő foglalkozások, programok végrehajtása
  • egyéni esetkezelés
  • egyéni tanácsadások és csoportmunka előkészítése, kivitelezése és lezárása
  • a projekt adminisztratív feladatainak ellátása
  • a célcsoport igényeinek felmérése, kapcsolattartás
  • partner szervezetekkel kapcsolatépítés és kapcsolattartás
  • folyamatos jelentés a projekt állásáról, szakmai beszámolók összeállításában való segítségnyújtás
  • a projekt ütemezése szerinti megvalósítás a határidők betartásával
  • napi szintű kapcsolattartás a szociális és fejlesztési igazgatóval, valamint a projekt menedzserével
  • ügyfélfogadás szociálisan hátrányos helyzetű családokkal
  • a projekt által kínált szolgáltatások, illetve támogatások ügyfelek számára való közvetítése
  • részvétel a projekt keretében biztosított 120 órás Biztos Kezdet Gyerekház képzésen

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség az alábbiak közül:

    • felsőfokú pedagógiai végzettség,
    • felsőfokú egészségügyi végzettség,
    • pszichológusi végzettség,
    • szociálpedagógiai végzettség,
    • bölcsőde magasabb vezetőjére meghatározott képesítési előírások valamelyike:
      • Csecsemő- és kisgyermeknevelő (BA), vagy
      • Bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó (OKJ), csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó (OKJ), kisgyermekgondozó - nevelői (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő asszisztens (FOKSZ),
      • csecsemő- és gyermekgondozói (OKJ) végzettséggel rendelkező: intézetvezető, szakoktató, védőnő, felsőfokú szociális alapvégzettségű személy vagy pedagógus.
    • egyéb felsőfokú végzettség mellett legalább 2 éves Biztos Kezdet Gyerekházban eltöltött szakmai tapasztalat
  • kiváló interperszonális kommunikációs és együttműködési készség
  • jó szervező készség
  • pontosság, precizitás
  • strukturált gondolkodás
  • szociális és társadalmi érzékenység
  • önálló és dinamikus munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Biztos Kezdet Gyerekházban eltöltött szakmai tapasztalat
  • EU-s pályázatok végrehajtásában, adminisztrációjában, valamint elszámolásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Olaszliszka

Benyújtandó iratok, másolatok:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél, bérigény megjelölésével
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:

2018.03.01

A jelentkezés benyújtásának határideje:

2018.02.09.

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként kérjük megjelölni, hogy „Olaszliszka Biztos Kezdet”.

Pozíció:

Biztos Kezdet Gyerekház Szakmai Vezető

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Olaszliszka
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka