URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/call-center-munkatars-budapest/96823 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Pest megyei partnercégünk számára keresünk megváltozott munkaképességű munkavállalókat

Call center operátor

pozícióba.

Feladatok:

  • Bejövő hívás kezelése, standard folyamatok, keresztértékesítés,
  • Panaszkezelés, problémamegoldás, statisztikák és riportok készítése
  • Szakszerű és gyors ügyfélkiszolgálás
  • Személyes ügyfélszolgálat ellátása
  • Bejövő és kimenő posta kezelése, iktatása
  • Igazolások kiállítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 2-3 éves munkatapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • A rehabilitációs hatóság által kiállított komplex bizottsági összefoglaló vélemény az egészségkárosodás és az egészségi állapot mértékéről (szakvélemény)
  • A megváltozott munkaképességű személyek ellátására vonatkozó határozat

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • MNB viszga
  • CC IT rendszer felhasználó szintű ismerete

Amit a cég kínál:

  • Stabil, havi szintű jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. ker.

Jelentkezés/kapcsolat:

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a cserhalmi.elinor@mpme.hu e-mail címre.

Call center munkatárs - Budapest II. (Referencia szám: REF2357)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat