URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/call-center-munkatars-referencia-szam/96899 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Több éve jól működő Humán Erőforrással foglalkozó cégünk, Call Center munkatársat keres saját csapatába!

Feladatok:

  • Szakszerű,udvarias ügyfélkiszolgálás.
  • Bejövő hívások kezelése.
  • Standard folyamatok, munkaerő-közvetítés,kölcsönzés,
  • Diák és nyugdíjas munkák értékesítése.
  • Panaszkezelés, problémamegoldás.
  • Statisztikák és riportok vezetése.
  • Kimenő hívások indítása,meglévő listák alapján.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • 2-3 éves munkatapasztalat.
  • Talpraesett pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség.
  • Határozott,udvarias,nyugodt munkavégzés.
  • Monotonitást tűrő személyiség.
  • Előny,de nem elvárás hasonló területen vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • Stabil, havi szintű jövedelem.
  • Jól felszerelt,modern irodai környezet.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.
  • Fiatalos,lendületes csapat,szorgalmas munkatársak.
  • Hétfőtől-péntekig tartó,napi 8 órás munkavégzés.
  • Belső,szakmai képzéseken és színvonalas céges rendezvényeken való részvételi lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a felvetel@dologido.hu e-mail címre!

Pozíció:

Call Center munkatárs (Referencia szám: REF2400)

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat