URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/call-center-vezeto-referencia-szam/95887 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Magyarország egyik legnagyobb HR szolgáltatója, a Viapan Group felvételt hirdet

Call Center vezető

munkakörbe

Feladatkör:

  • Riportok, statisztikák készítése

  • Ügyfélszolgálati munkatársak hívásainak ellenőrzése

  • Minőségbiztosítás

  • Teljesítménymonitorozás

  • Operátorok fejlesztése, támogatása, operátori tréningek

  • Kapacitástervezés és projektmenedzsment

  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

  • Empatikus, türelmes, nyitott személyiség

  • Magabiztos fellépés

  • Eredményorientált, önálló személyiség

  • Elkötelezettség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Dinamikus csapat, jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a cv@dologido.hu e-mail címre, a pozíció nevének megjelölésével!

Pozíció:

Call Center vezető (Referencia szám: REF2261)

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat