URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/epitoipari-ugyintezo/101329 Elrejtés

Töltés...
Miskolc Holding Zrt.

Építőipari ügyintéző

A leendő munkatárs feladatai:

  • Építőipari és egyéb kivitelezési munkák műszaki előkészítése, tervek, költségvetések felülvizsgálata, észrevételezése, műszaki, mennyiségi, ár és egyéb szempontok alapján.
  • Zrt.-n belüli és idegen megrendelők részére költségvetés készítése, a munka felmérése beárazással, TERC programrendszer használatával.
  • Költségvetések, árajánlatok, szerződések egyeztetése megrendelőkkel, kivitelezőkkel.
  • Számlák készítése a megrendelők felé az előzetesen elkészített, jóváhagyott költségvetések alapján.
  • Menetlevelek határidőre történő feldolgozása.
  • Kapcsolattartás a Társaság szervezeti egységeivel, a munkák szervezését, a megrendelés állomány koordinálását a feladatok teljesítését illetően.
  • Építési, szerelési, kivitelezői pályázatok figyelése, azon történő részvétel esetén a pályázati anyagok összeállítása.
  • A közbeszerzési anyagokban történő közreműködés
  • A területet érintő év végi vagyonmegállapító leltárban történő részvétel
  • Beszállítók, alvállalkozók előzetes árajánlatainak ellenőrzése, az ártárgyalások előkészítése, árlejtés elérése érdekében.
  • Eredmények-kimutatások, beszámolók ellenőrzése, egyeztetése az éves bevételi terv teljesítése érdekében.
  • Diszpécseri munkakör alkalomszerű betöltése.
  • Általános ügyintézői feladatok ellátása.

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

  • építőipari szakközépiskolai érettségi
  • építőipari technikum
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Informatikai ismeret, TERC, Word és Excel program ismerete
  • Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.
Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. december 19-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Mérnök / Műszaki