URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/erasmus+-projekt-koordinatort-keresunk/104059 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
1CEBA
1CEBA

ERASMUS+ PROJEKT KOORDINÁTORT KERESÜNK

RUGALMAS MUNKAIDŐBEN!

Állás típusa: Rugalmas munkaidő

Foglalkoztatási forma: Egyéni vállalkozó (számlaképes)

Jelentkezési határidő: 2019.07.05.

Ha szeretnél rugalmas munkaidőben dolgozni és egy sikeres csapat tagja lenni, téged keresünk!

Dinamikusan fejlődő nemzetközi szervezetünk a First Central European Benefit Association - 1CEBA – (www.1ceba.com) Erasmus+ koordinátorokat keres szeptemberi kezdéssel, határozatlan/határozott időre, rugalmas munkaidőben megbízásos jogviszonyban.

Az Erasmus+ program keretében megvalósuló pályázatokhoz kapcsolódó területi koordináció és adminisztrációs feladatok ellátása rendszeres, vidékre való utazásokkal jár.

Feladataid lesznek:

  • Új intézmények felkutatása Magyarország tertületén
  • intézmények  személyes felkeresése, kapcsolattartás személyesen és online
  • Iskolai regisztrációs adatbázis kezelése
  • Projektekkel kapsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Pályázati dokumentáció előkészítése és kezelése
  • A projektvezető munkájának támogatása

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Számlaképes egyéni vállalkozói jogviszony
  • Saját gépjármű és vezetési tapasztalat
  • Utazási hajlandóság (Magyarország)
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (a pályázati dokumentációk adminisztrációjához egy alap szintű angol nyelvtudás szükséges!)

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Hazai oktatási rendszer, azon belül szakképzési intézmények ismerete
  • Erasmus+ pályázatokkal kapcsolatos előzetes tapasztalat
  • Precizitás és pontosság
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő (home office lehetőség)
  • Megbízható hátterű nemzetközi szervezet
  • Tapasztalatszerzés Európai Uniós pályázatok kezelésében
  • Üzemanyag-költségtérítés
  • Céges mobiltelefon
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Rugalmas munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal , a levél tárgyában a pozíció megnevezésével július  5-ig!

karrier@1ceba.com

ERASMUS+ PROJEKT KOORDINÁTORT KERESÜNK RUGALMAS MUNKAIDŐBEN!

Munkavégzés helye: Országos
Hirdető:
1CEBA
1CEBA
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Oktatás / Tolmácsolás / Kutatás