URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ertekesitesi-asszisztens-call-center-munkatars/100732 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott és friss terméket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata, Telesales csapata bővítése céljából,

Értékesítési asszisztens (call-center) munkatársat

keres győri munkavégzésre.

Elvárások:

-       Középfokú végzettség

-       Kiváló kommunikációs képesség

-       Lendületes, dinamikus munkavégzés

-       Kiegyensúlyozott, agilis személyiség

-       Magas szintű stressztűrő képesség

-       Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

-       Változó munkaidő vállalása, munkaidő: hétfőtől vasárnapig: 8-22 óráig, ezen belül heti 5 napot és napi 8 órát kell dolgozni

-       Győri, Győr környéki lakhely

Előnyt jelent:

-       Értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

-       Irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat

-       Gasztronómiai ismeretek

Feladatok:

-       A munkavégzés 90 %-a telefonos kapcsolattartás: bejövő hívások fogadása, megrendelések rögzítése, reklamációkezelés, meglévő partnerekkel kapcsolattartás

-       Adminisztratív jellegű feladatok

Amit kínálunk:

-       Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, piacvezető cégnél

-       Versenyképes, motiváló bérezés

-       Betanulás után heti 3-4 napban otthonról is végezhető a munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését önéletrajz kíséretében küldje a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Pozíció:

Értékesítési asszisztens (call-center) munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Értékesítés / Kereskedelem