URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/fogaszati-szakkonzulens/97723 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Madenta Fogászati Központ Kft

Belvárosi  fogászat munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Fogászati szakkonzulens (heti 40 óra)

Feladatok:

-   A fogászati központba beérkező ügyfelek fogadása

-   Kapcsolattartás a páciensekkel telefonon és e-mailen

-   Ügyfélmenedzsment, betegút menedzselése

-   Fogászati kampányok, akciók koordinálása

-   Aktív együttműködés a társosztályokkal

-   Szóban és írásban beérkező ügyféligények teljes körű, minőségi és szakszerű kezelés

Amit kínálunk:

-   Versenyképes juttatás

-   Folyamatos szakmai- és ügyfélkezelési tréning

Elvárás:

-   Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

-   Értékesítés területen szerzett tapasztalat

-   Precizitás

-   Ügyfél-orientált személyiség

-   Kiváló kommunikációs készség

-   Fogászati területen szerzett tapasztat

Munkavégzés helye: Budapest

Pozíció:

Fogászati szakkonzulens

Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat