URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/forgalmi-vezeto/100543 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Megbízónk neve egyet jelent a Balatonnal, hiszen már 170 éve vannak jelen a területet érintő mindhárom megyében. Fő profiljuk a személyhajózás, kompközlekedés és vitorláskikötők üzemeltetése. A sikeres működés fenntartása érdekében keressük legújabb munkatársukat aki hosszútávon tudja kamatoztatni és fejleszteni már meglévő tudását.

FORGALMI VEZETŐ

Feladatok, amelyeket Ön vihet sikerre a szakértelme által:

  • Hajózási szolgáltatásiokkal kapcsolatos forgalomszervezési feladatok ellátása
  • A forgalomszervezési folyamatok, rendszerek kialakítása, leszabályozása, támogató informatikai rendszerek (menetrendtervezés, forgalmi naplók, jegykiadó program) bevezetésének és karbantartásának szakmai irányítása.
  • Elkészíti az éves hajózási menetrendeket a kapcsolódó szolgálati hajóbeosztásokkal és részt vesz a hajózási szolgáltatáskínálat, kialakításában
  • A társaság társ szakterületeinek cégszinten hajózási forgalmi adatokat szolgáltat, operatívan közreműködik a beszámolók, kiértékelések, elemzések elkészítésében.
  • A kikötők napi üzemeltetésével kapcsolatos tevékenységek szakmai irányítása, az állomásfőnökök felügyelete
  • Gondoskodik a jegykiadó program naprakész beállításairól
  • Szervezi és koordinálja a kikötői utastájékoztatási feladatokat a kikötői személyzettel
  • Közreműködik a társaság éves üzleti tervének, díjszabásainak, valamint a kikötőrendek, kikötőhasználati és Közforgalmú Kikötői díjszabás kialakításában
  • Koordinálja az éves beruházási és karbantartási terv kikötőkre vonatkozó részeit

A pozíció betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Felső végzettség
  • Közösségi közlekedési vállalatnál forgalomszervezésben szerzett tapasztalat
  • A munkája során hasznosítható, minimum középfokú angol vagy nyelvismeret
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Hatékony kommunikácó, jó problémamegoldó készég, önálló munkavégzés

Munkájáért az alábbi juttatásokra számíthat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, rugalmas munkaidő
  • Piaci szintű, versenyképes bérezés
  • Éves prémium egyéni célkitűzések teljesítése esetén
  • Önálló, változásokat generáló és elősegítő, kreatív munkakör
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Munkavégzés helye: Siófok

Jelentkezését a következő módon tudja elküldeni:

Várjuk szakmai önéletrajzát a forgalmivezeto@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Amennyiben a pozícióval kapcsolatban további kérdése volna, kérjük, keresse Horváth Dóra kolléganőnket a +36205012582-es telefonszámon, vagy írhat is neki a horvath.dora@dologido.hu e-mail címre.

Pozíció:

Forgalmi vezető

Munkavégzés helye: Somogy megye / Siófok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Humán erőforrás
Marketing / Reklám / Média / PR