URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/haszongepjarmu-szerviz-asszisztens/95786 Elrejtés

Töltés...
EUROTRADE Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Magyarországon 26 éve a haszongépjármű és alkatrész kereskedelem területén jelen lévő, piaci viszonylatban független, magyar magánszemélyek tulajdonában lévő társaság a Kistarcsa Raktár körút 1. telephelyén működő haszongépjármű szervizébe

haszongépjármű szerviz asszisztens

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Beérkező ügyfelek fogadása,
  • Munkafelvételi folyamatokban közreműködés,
  • Alkatrész beszerzésben és szervizkiszolgálásban közreműködés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek (Word, Excel).
  • Precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • haszongépjármű javítás területén munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Leendő munkatársunk számára motivált, sikerorientált csapatunk tagjaként felelősségteljes munkakört, vonzó munkakörnyezetet.
  • Szakmai továbbképzést, folyamatos szerviz tanfolyamokon részvételt.
  • Kompenzációs csomagot, versenyképes alapbér, cafeteria, mozgó bér formájában.
  • Bejárási támogatást.

Állás, munka területe:

  • Adminisztratív
  • Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Kft. Kistarcsa, Raktár körút 1. szám alatti telephelye, az M0 és a 3 főút Kistarcsai csomópontjánál.

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: hr@eurotrade.hu

Bővebb felvilágosítás a 36-20/417 2760 telefonon.

Pozíció:

Haszongépjármű szerviz asszisztens

Munkavégzés helye: Pest megye / Kistarcsa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Telefon: +36-20-417-2760
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka