URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/hr-asszisztens/100705 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
W-Protect Kft.

Ha érdekel a HR világa, és kamatoztatni szeretnéd a toborzás-kiválasztásban szerzett ismereteidet/tapasztalatodat, csatlakozz hozzánk!

A W-Protect Kft. pécsi székhelyére részmunkaidős HR asszisztenst keresünk!

Feladatok:

-          álláshirdetések megfogalmazása és feladása

-          új toborzási csatornák keresése

-          beérkező jelentkezők előszűrése

-          jelöltekkel való kapcsolattartás, pályázók értesítése

-          munkaügyi adminisztrációban való részvétel

Amit kérünk:

-          toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat

-          önállóság és megbízhatóság, pontos munkavégzés

-          pozitív, megoldásközpontú hozzáállás

-          szakirányú végzettség előnynek számít

Amit kínálunk:

-          vidám, jó hangulatú munkahelyi légkör, fiatalos csapat

-          változatos feladatok napi 4 órás munkaidőben

-          szakmai fejlődési lehetőség

-          nyitott, rugalmas vezetőség

-          barátságos munkakörnyezet

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet:

Jelentkezési határidő: 2018.10.31.

Pozíció:

HR asszisztens

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Részmunkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Humán erőforrás