URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/hr-partner/96842 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Miskolc Holding Zrt.
A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

HR partner

A leendő munkatárs feladatai:
  •  A társasági folyamatok optimalizálására és a szervezet fejlesztésére irányuló projektekben való részvétel
  •  A munkaügyet is érintő projektek szakmai támogatása
  •  A HR folyamatok támogatása adott tagvállalat(ok)nál (teljesítményértékelés, személyzetfejlesztés, exit interjúk, képzési igények, stb.)
  •  Kapcsolattartás a HR szervezet és a tagvállalat(ok) között (igények felmérése, fogadása, közvetítése a központi HR szervezet megfelelő területe felé, a tagvállalati igények kiszolgálása)
  •  A tagvállalat(ok)nál ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  •  Kapcsolattartás a tagvállalati érdekképviseleti szervekkel

A pályázóval szemben támasztott elvárások:
  •  Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági, HR vagy munkaügyi)
  •  Minimum 2 év HR területen szerzett tapasztalat
  •  Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  •  Önállóság, pontosság, precizitás
  •  Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  •  Rugalmasság, megbízhatóság
  •  Együttműködési és konfliktuskezelő képesség
  •  Eredmény-orientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:
  •  Munkaügyi területen szerzett szakmai gyakorlat
  •  NEXON humánügyviteli rendszer ismerete

Ajánlatunk:
  •  Stabil háttér
  •  Szakmai fejlődési lehetőség
  •  Kellemes munkahelyi környezet
  •  Béren kívüli juttatások

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018.február 15.- ig.

Pozíció:

HR partner

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Humán erőforrás
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat