URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/idopont-egyeztetesi-halozati-ugyfelkapcsolati-referens/96056 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Időpont egyeztetési hálózati ügyfélkapcsolati referens

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • külső - belső ügyfélinformációs rendszer működtetése
  • időpont egyeztetés ( koordinátorokkal, ügyfélszolgálati irodákkal)
  • információ szolgáltatás
  • mérőellátottság nyomonkövetése, probléma esetén kezelése
  • rendelések átegyeztetése
  • ügyfél elérhetőségi adatok szolgáltatása
  • folyamatleírások és szabályzatok betartása

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • középfokú végzettség
  • Windows, ill. Office ismerete
  • jó kommunikációs képesség, jó problémamegoldó készség
  • SAP ismerete előny!

Munkavégzés helye: Keszthely

Bér: bruttó 1008 Ft/óra

Kell ennél több? Ha nem, akkor jelentkezz! Küldd el fényképes önéletrajzodat nekünk ide: nagykanizsa@dologido.hu

Az üzenet tárgyába ne felejtsd el beleírni: Időpont egyeztetési referens - Keszthely! Várjuk a jelentkezésed!

Időpont egyeztetési hálózati ügyfélkapcsolati referens (Referencia szám: REF2290)

Munkavégzés helye: Zala megye / Keszthely
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka