URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/igazgatoi-asszisztens/98920 Elrejtés

Töltés...
Vöröskő Kft.

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil,

tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem

legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

 IT területre

Igazgatói asszisztens

kollégát keresünk veszprémi központunkba!

Feladatai:

  • Igazgató napi munkájának támogatása
  • Statisztikák, kimutatások, prezentációk készítése
  • Értekezletek megszervezése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Együttműködés társosztályokkal
  • Adatbázisok létrehozása, karbantartása
  • Jegyzőkönyvek vezetése, gépelés diktálás alapján
  • Számlák, hivatalos dokumentumok kezelése, iratrendezés
  • Az igazgató levelezésének bonyolítása
  • Szerződések előkészítése, nyomon követése

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Vezetői asszisztencia területén vagy adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Határozottság, önállóság
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • Gépírás
  • SAP ismeret előny

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi linkre kattintva:

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
IT / Telekommunikáció