URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/irodai-adminisztrator-referencia-szam-ref2327/96308 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméti székhelyű, ipari berendezések forgalmazásával, telepítésével, szervizelésével foglalkozó partnerünk számára keresünk

Irodai adminisztrátor, logisztikai asszisztens

munkatársat

Feladatok:

  • Iktatás, import/export szállítások szervezése
  • Kft. ügyviteli, üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Kereskedelmi beszállítókkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítési folyamat támogatása

Elvárások:

  • Hasonló jellegű tapasztalat, logisztikai, értékesítési tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás
  • Irodai szoftverek, MS Office ismerete
  • Önálló munkavégzés képessége, szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk kínál:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt, versenyképes bérezés, juttatások
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Változatos munkafeladatok
  • Irodai jellegű munkarend (8:00-17:00)

Érdeklődni és jelentkezni a palfi.anna@dologido.hu emailcímen lehetséges önéletrajzzal.

Pozíció:

IRODAI ADMINISZTRÁTOR (Referencia szám: REF2327)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka