URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/irodai-adminisztrator/104929 Elrejtés

Töltés...
AQUA BÜRO KFT.

IRODAI ADMINISZTRÁTOR

Budapesten, a IX. kerületben, a Corvin- negyednél működő végrehajtói irodánkba keressük új kollégánkat.

Mit kínálunk?

  • bejelentett főállású munkahely Budapest egyik tömegközlekedéssel legjobban megközelíthető helyén
  • dinamikus munkahelyi légkör
  • fiatal csapat

Elvárások:

  • legalább érettségi vizsga
  • pontos, precíz munkavégzés
  • munkabírás és flexibilitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség mind a kollégákkal, mind az ügyfelekkel

Feladatok:

  • irodai adminisztráció, de elsősorban:
  • postán a bejövő posta felvétele, kimenő posta leadása
  • postai bejövő levelek  iktatása, szkennelése, kimenő posta összekészítése, borítékolása, tértivevények szkennelése
  • iratok, akták rendszerezése

Végrehajtói irodában, követeléskezelő cégnél szerzett korábbi tapasztalat,  valamint az EVÜR - rendszer ismerete  nagy előny, de nem szükséges feltétel.

Kérjük, ne jelentkezzen az, akit csak a fizetés érdekel, a tényleges munka pedig nem!

Leendő kollégánk itt megtanulhatja  egy olyan önálló szakma (a végrehajtási eljárás) alapjait, amihez kevesen értenek,  emellett alkalmassága és nyitottsága esetén a továbblépési lehetőség biztosított más munkaterületek irányába az irodán belül.

A fényképes önéletrajzot, nettó fizetési igénnyel az andris.ildiko@vipmail.hu- e- mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka