URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/irodai-asszisztens-adminisztrator/96928 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Budapesti mérnöki kereskedelmi cég megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAI ASSZISZTENS / ADMINISZTRÁTOR

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Legalább 2-3 éves irodai, titkársági gyakorlat
Magas szintű, stabil számítógépes ismeretek: Word, Excel, Outlook használata, Internet ismerete
Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
Üzleti világban elfogadott megjelenés

Előnyt jelent:
Hasonló területen működő cégnél szerzett gyakorlat
Angol nyelvtudás
Szállítmányozással kapcsolatos ismeretek
Kereskedelmi és/vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
Jogosítvány B kat.

Feladatok:
Vállalat irányítási rendszerben bizonylatok, adatok bevitele
Általános titkársági feladatok ellátása, iroda napi működésének feladatai
Irodai ügyviteli folyamatok szervezése, levelezés bonyolítása (elektronikus és postai)
Cégvezetés munkájának segítése
Dokumentumok kezelése
Napi kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, szállítmányozókkal
Iroda zökkenőmentes működéséhez szükséges irodaszerek beszerzésének szervezése
Egyéb kisebb kiegészítő anyagok beszerzésének lebonyolítása

Munkavégzés ideje:
részmunkaidőben 6 óra

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Fiatalos csapat
Fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp343@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Részmunkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka