URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/irodai-asszisztens/101687 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Nemzetközi hátterű komlói partnerünkhöz keresünk irodai asszisztenst!

Különböző műanyag alkatrészek előállításával foglalkozó partnercégünk komlói központjába keresünk egy kollégát az irodai asszisztencia ellátására, határozott időre!

Bővebben a pozícióról:

  • bejövő posta átvétele, iktatása,

  • kimenő posta kezelése

  • számlák iktatása a belső elektronikus iktatórendszerben

  • telefonközpont kezelése, bejövő hívások kapcsolása az illetékes osztályokra

  • központi emailek kezelése, továbbítása az illetékes osztályokra

  • konyhai készletek nyilvántartása, rendelés leadása a logisztika felé

  • felkészülés külsős vendégek fogadására, tárgyaló előkészítése

  • szállásfoglalás, utasbiztosítások intézése

Elvárások:

  • érettségi

  • számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)

  • német és /vagy angol nyelv ismerete

Amit kínál a partnercég:

  • Korrekt bér

  • Határozott idejű szerződés (2019.01 - 2019.02)

  • Útiköltség támogatás a nem pécsi lakhellyel rendelkezőknek

  • Modern munkakörnyezet

  • Barátságos légkör

Munkavégzés helye:

  • Komló

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, küldje el önéletrajzát a 04821@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, és ezt követően kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Pozíció:

Irodai asszisztens

Munkavégzés helye: Baranya megye / Komló
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka