URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/irodai-hostessz-teljes-munkaido/101677 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Ha szeretnél egy stresszmentes, hosszútávú munkalehetőséget, itt megtalálod! Hosszú távra keresünk hostesszeket irodai munkára, hétfőtől péntekig napi 8 órában.

Feladatok:

  • a vendégeknek fogod elkészíteni és felszolgálni a kávét, teát
  • megbeszélésekre fogod előkészíteni a frissítőket a tárgyalókban
  • megbizonyosodsz róla, hogy a kollégák mindent a helyén találnak a konyhákban
  • egy 4-5 fős vidám kis csapatba várunk, ahol sosem fogsz egyedül dolgozni.

Elvárások

  • örülnénk ha rendelkeznél érettségivel
  • szeretnénk ha irodai munkához illő megjelenéssel járnál hozzánk dolgozni

Amit kínálunk

  • bruttó 200 000 HUF havi fizetés
  • bruttó 31 600 HUF cafetéria
  • teljes napi 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Jelentkezési email:

  • Ha érdekel a lehetőség küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod erre az email címre: 04811@dologido.hrszoftver.hu

Pozíció:

Irodai Hostessz - Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka