URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/irodai-projekt-asszisztens/98916 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként, személybiztosítási üzletága élet-, baleset- és egészségbiztosítási területre Adatszolgáltatási projekt munkatársat keres.

Feladatok

  • Felügyeleti adatszolgáltatásokkal összefüggő operatív feladatok
  • Nyilvántartások kezelése
  • Különböző szervezeti egységekkel kapcsolattartás
  • Magyar és angol nyelvű szabályzások értelmezése, változások követése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Feladatorientált munkavégzés
  • Precizitás
  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság

Amit nyújtunk

  • Határozott idejű szerződés (2018.12.28-ig)
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, kérem adja le jelentkezését regisztrációt követően vagy küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével a bako.dorottya@humancentrum.hu e-mail címre.

Részletek

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör adminisztrációs asszisztens
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Érettségi / Gazdaság, üzletvitel, adminisztráció / adminisztráció
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

Irodai Projekt Asszisztens*

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka