URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/irodavezeto/96531 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Egy nemzetközi tulajdonosi körbe tartozó, győri székhellyel, budapesti, gödöllői és soproni telephellyel rendelkező ingatlanok bérbeadásával és saját ingatlanok fenntartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAVEZETŐ

Elvárások:
Műszaki, számviteli/pénzügyi ismeretek;
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Német nyelvtudás szóban és írásban
B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
10 éves szakmai gyakorlat
Jó kapcsolatépítő, problémamegoldó képesség
Győri, vagy Győr környéki lakóhely

Előnyt jelent:
A vezetői, illetve ingatlan fenntartási területen szerzett gyakorlat.

Feladatok:
A társaság működésének irányítása, felügyelete
Épület fenntartással, cégadminisztrációval kapcsolatos ügyek szervezése, irányítása
Telephelyek ellenőrzése, kapcsolattartás a bérlőkkel
Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel, partnerekkel (NAV, bank, könyvelőiroda, jogász)

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Erős szakmai támogatás
Felelősségteljes, önálló munkakör
Biztos vállalati háttér
Kiváló munkakörülmények
Cégautó

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: gyor45@worklife.hu

Pozíció:

IRODAVEZETŐ

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka