URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/irodavezeto/98240 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Nagyformátumú nyomdaipar területén tevénykedő holland cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAVEZETŐ

Elvárások:
Érettségi
Jó angol nyelvtudás szóban és írásban
Microsoft Outlook, Word, Excel alapos ismerete

Előnyt jelent:
Pénzügyi végzettség vagy pénzügyi adminisztrációs tapasztalat

Feladatok:
A cég adminisztratív feladatainak ellátása: rendelés felvétel, számlázás, áru beérkeztetés,
pénztár kezelés, banki ügyintézés, kintlévőségek kezelése, statisztikák készítése.
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és a könyvelővel
Logisztikai szervezési feladatok

Amit kínálunk:
Megegyezés szerinti munkabér
8 órás bejelentett munkaviszony
Mobiltelefon, mobil internet
Fejlődési lehetőség, stabil, multinacionális háttér, fiatalos jó hangulat

Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp384@worklife.hu

Pozíció:

IRODAVEZETŐ

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka