URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/jegykezelo-nyugdijas/98085 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk megbízásából nyugdíjas jegykezelőt keresünk egy nagy múltú kulturális intézménybe.

Feladatok

  • Látogatók udvarias fogadása, tájékoztatása
  • Belépőjegyek kezelése, szórólapok biztosítása

Munkaidő: Leginkább hétvégente és ünnepnapokon, de hétköznap is lehetőség van munkavállalásra. Rugalmas beosztás szerint, határozatlan időre.

Elvárások

  • Min. középiskolai végzettség
  • Jegykezelői, látogatókezelői gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Elvárt kompetenciák:

  • Jó szintű fizikai állóképesség
  • Kiváló szintű kapcsolatteremtő,- és kommunikációs képesség
  • Kiváló szintű problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Udvarias kiszolgálás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Hosszútávú, megbízható munka

Előnyök

  • Idegen nyelv ismerete, társalgási szintű nyelvtudás

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

További információ a 06/70/452-31-86-os telefonszámon vagy a czegledi.reka@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület Nyugdíjasok részére
Tervezett kezdés dátuma
Szükséges végzettségek Középiskola

Pozíció:

Jegykezelő (nyugdíjas)*

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIV. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Szakmunka / Fizikai munka