URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/kereskedelmi-asszisztens/100872 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Intertechnika Kft.

Budapesten 27 éve működő gyártó cég keres

kereskedelmi asszisztens

pozícióba munkatársat azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • Vevőkapcsolatok kezelése, partnerkezelés, marketing feladatokban való részvétel
  • Bejövő e-mailek, telefonok kezelése
  • Napi operatív folyamatok támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Közreműködés a vállalatirányítási rendszer működtetésében
  • Az ügyvezetők munkájának támogatása
  • Együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, pénzügy, termelés, üzem)

Elvárás:

  • Közgazdasági végzettség
  • Aktív középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Kiváló Microsoft Office felhasználói ismeret (Excel, Word)
  • Pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos csapat
  • 8 órás főállású munkaviszony
  • versenyképes jövedelem

Tapasztalat:
Pályakezdőt is szívesen látunk.

Munkavégzés helye:
Budapest, XXI. kerület Csepel Művek.

Fényképes önéletrajzát küldje bérigény megjelölésével az ab@intertechnika.eu e-mail címre.
Mobilon a 06209 160486 telefonszámon jelentkezhet.

Pozíció:

Kereskedelmi asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XXI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika